Jazda Coolturalna 2015

Jazda coolturalna - wakacyjne warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży
3-21 sierpnia 2015 (od poniedziałku do piątku)
 
Każdy dzień obejmuje 5 godzin zajęć w godzinach 10.00-14.00.
 
Udział we wszystkich działaniach bezpłatny.
 
 
Harmonogram:
 
W tym roku Jazdę Cooltrualną rozpocznie tydzień z tańcem. Pod okiem doświadczonych i pozytywnie zakręconych instruktorek, na czele których stanie Anna Jujka - jurorka znana z programu Got to Dance - będziecie mieli możliwość poćwiczyć układy taneczne.
 
Podczas drugiego tygodnia samodzielnie wykonacie przeróżne doświadczenia. Warsztaty dla dzieci „Mały Inżynier” to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą - konstruowanie robotów, warsztaty z eksperymentów. Samodzielne wykonywanie doświadczeń to doskonała zabawa i niezwykle pouczająca przygoda.
 
„Ożywiamy rzemiosło - ożywiamy przestrzeń” to zajęcia inspirowane tradycyjnym rzemiosłem, podczas których budowane będą i dekorowane wielkoformatowe instalacje. Dzieci usłyszą historie i legendy wprowadzające w tajniki rzemiosła będącego tematem działań każdego dnia warsztatów.
 
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz 10-14. Każdy dzień, to też inna lokalizacja. I tak: w poniedziałki jest to park Róż, we wtorki park Kopernika, w środy skwer przy ul. Reja i Zapolskiej, w czwartki skwer przy fontannie w parku Górczyński, a w piątki skwer przy placu zabaw przy ul. Fabrycznej.
 
 
Galeria zdjęć:
 
ożywiamy rzemiosło - ożywiamy przestrzeń, 17-21 sierpnia 2015
mały inżynier, 10-14 sierpnia 2015

warsztaty taneczne, 03-07 sierpnia 2015
Projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych - piotermen.com