O projekcie

Jazda coolturalna jest projektem artystyczno - edukacyjnym adresowanym do dzieci i młodzieży. Ideą projektu jest upowszechnianie i poznawanie różnych dziedzin sztuki, oparte na "otwartym" i spontanicznym modelu działań twórczych. To także propozycja aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w mieście i zagospodarowania ich czasu wolnego poprzez aktywne i dobrowolne uczestnictwo w działaniach artystycznych.

Jazda coolturalna wystartowała po raz pierwszy 13 lipca 2009 roku. To pierwsze tego typu mobilne interdyscyplinarne przedsięwzięcie skierowane do dzieci i młodzieży z terenu całego miasta. Tego lata zaproponujemy Wam trzy moduły aktywności artystycznych, realizowanych w ciągu trzech kolejnych tygodni, od poniedziałku do piątku.

Jazda coolturalna to doskonała szansa na to, by maksymalnie zaktywizować nie tylko ducha, ale i ciało. Poruszamy się po bezgranicznych przestrzeniach dźwięków, kolorów, wrażeń i doznań. Zatrzymujemy się gdzieś pomiędzy rzeczywistością, a snem. Na naszych warsztatach dowiesz się, że plastyka, taniec i sztuki cyrkowe to studnie nieprzebranych możliwości i źródło niekończących się niespodzianek.

 
 
 
Sprawdź to!!

Zapraszamy od 31 lipca do 18 sierpnia 2017 !
Od poniedziałku do piątku
10:00 -14:00
 
 
Wstęp wolny i dobrowolny :)
 

Organizator projektu: Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
ul. Drzymały 26, tel 95 720 29 11


Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

Projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych - piotermen.com